Author: p***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Everything is great. Super great quality. Color is bit lighter than shown on the website
Color: Orange
Price: £6.00
Original Price: £6.25
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2304075975948626 |
Author: p***z
Date:
Review: Everything is great. Super great quality. Color is bit lighter than shown on the website
Color: Orange
Author: d***0
Date:
Review: Not the best tbh the back was a lot shorter I thought it’d be a blur cut all over like the photo
Color: Black
Author: d***e
Date:
Review: very bright not great quality
Color: Orange
Author: t***k
Date:
Review: nice, good fit, good price, quality ok, good workmanship, thank you!
Color: Army Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.